2023 m. spalio 6 d. Vilnius

Šios e. parduotuvės taisyklės yra neatskiriama nuotolinės sutarties, kurią šalys sudarė užsakymo, kurį klientas pateikė mūsų elektroninėje parduotuvėje www.kinderiukas.lt, pagrindu. Šiose E. parduotuvės taisyklėse išdėstytos prievolės yra privalomos. Šių E. parduotuvės taisyklių pažeidimas gali būti laikomas pagrindu nutraukti nuotolinę sutartį. Sutartis galioja neribotai.

Pateikdamas užsakymą Klientas patvirtina, kad e. parduotuvės taisykles perskaitė, suprato ir su jomis sutinka.

SĄVOKŲ APIBRĖŽTIS

www.kinderiukas.lt – tai elektroninė parduotuvė, kurios savininkė Aistė Čerkasiuk, vykdanti individualią veiklą (nuolatinio Lietuvos gyventojo individualios veiklos vykdymo pažyma Nr. 1288192) siūlo ir parduoda prekes pagal šias e. parduotuvės taisykles.

Klientas

  1. Ne jaunesnis kaip 18 metų amžiaus fizinis asmuo, kuris el. parduotuvėje užsako prekes.

  1. Juridinis asmuo, kuris el. parduotuvėje užsako prekes.

Pristatymas – tai Kliento užsakytų prekių pristatymas Kliento užsakyme nurodytu adresu.

REGISTRACIJA

Klientas gali naudotis el parduotuvės paslaugomis ir savo užsakymą pateikti kaip:

  1. Registruotas naudotojas:

Klientas privalo susikurti Kliento paskyrą naudodamas el. paštą arba telefono numerį ir slaptažodį. Jei Klientas pasirenka, kad užsakymas būtų pristatytas konkrečiu adresu, šis adresas turi būti išsaugotas Kliento paskyroje, kad jį būtų galima naudoti būsimiems užsakymams; norint sukurti Kliento paskyrą, būtina pateikti papildomą informaciją, pavyzdžiui, vardą, pavardę, kontaktinius duomenis, bei pažymėti komunikacijos nustatymus.

  1. Svečias: prieš pateikdamas užsakymą, Klientas privalo pateikti tokią informaciją: vardą, pavardę, kontaktinius duomenis ir adresą, jei Klientas pasirenka pristatymą nurodytu adresu.

Klientų asmens duomenys bus naudojami tam, kad būtų galima nustatyti Kliento ir prekių gavėjo tapatybę, pateikti ir pristatyti užsakymą, parengti sąskaitą-faktūrą, grąžinti sumokėtus pinigus už grąžintas prekes ir permokėtą sumą, administruoti finansines bei kitas iš šių el. parduotuvės taisyklių ir nuotolinės sutarties kylančias prievoles bei užtikrinti kitas www.kinderiukas.lt suteiktas paslaugas.

KAINOS, MOKĖJIMAI, AKCIJOS IR PRISTATYMO MOKESTIS

Prekių kainos www.kinderiukas.lt e. parduotuvėje yra nurodytos eurais (EUR). Į bendrą kainą gali būti įtraukti pristatymo mokesčiai. Bankų mokesčiai gali būti taikomi priklausomai nuo banko, kurio paslaugomis naudojasi Klientas.

Jei visa užsakymo suma yra 49,99 EUR arba mažesnė, papildomai prie užsakymo kainos Klientas turės sumokėti pristatymo į pasirinktą paštomatą mokestį, kuris priklauso nuo pasirinkto paštomato ar už kurjerio paslaugas. Pristatymo mokestis netaikomas, jei visa užsakymo suma yra didesnė kaip 50 EUR.

Už suformuotą užsakymą Klientas gali sumokėti naudodamasis internetine bankininkyste. Sumokėti už prekes būtina iki prekių gavimo.

www.kinderiukas.lt internetinėje parduotuvėje naudojamos ir klientams suteikiamos nuolaidos (nuolaidų kodai). Vieno užsakymo metu klientas gali pasinaudoti viena turima nuolaida. Nuolaidų kodai turi ribotą galiojimo terminą, El.parduotuvė pasilieka teisę nepratęsti nuolaidų galiojimo laiko.

JŪSŲ UŽSAKYMO PRODUKTŲ SURINKIMAS IR UŽSAKYMO PRISTATYMAS

www.kinderiukas.lt deda visas pastangas, kad kiekvienas užsakymas būtų įvykdytas, kaip įmanoma greičiau.

Pristatymas bus vykdomas tuo adresu, kurį Klientas nurodė pateikdamas užsakymą. Kliento užsakymą www.kinderiukas.lt pristatys nurodytu adresu.

PREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą. Prekes pristatyti galime Jūsų nurodytu adresu per Omniva kurjerius, arba į Omniva paštomatus.

Pristatymo į namus kaina – 7,99 eur, į pasirinktą paštomatą – 3.49. Prekių krepšelio sumai esant 50 eurų ar daugiau – pristatymas nemokamas.

Visi užsakymai pradedami vykdyti gavus užsakymo apmokėjimą. Prekių, esančių sandėlyje pristatymo laikas Lietuvoje 1-3 darbo dienos.

SIUNTŲ PRISTATYMAS Į Omniva savitarnos terminalus

Siuntas pristatome į Omniva siuntų savitarnos terminalus visoje Lietuvoje.

PREKIŲ PRISTATYMAS EUROPOS SĄJUNGOJE

Jūsų pasirinktas prekes galime pristatyti visoje Europos Sąjungoje. Pristatymo kaina priklauso nuo siuntos svorio.

Jei norite užsisakyti prekes į kitą, ne ES šalį, dėl pristatymo sąlygų kreipkitės el. paštu info@kinderiukas.lt arba telefonu +370 65373264

Visi užsakymai pradedami vykdyti gavus apmokėjimą už pasirinktas prekes.

Garantijos ir grąžinimas

Tinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.362 straipsniu (Daiktų keitimas ir grąžinimas) ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo.

Pirkėjas, sudaręs pirkimo-pardavimo sutartį įsigydamas prekę naudojant tik ryšio priemones (internetu ar telefonu), todėl prieš pirkdamas negali gyvai apžiūrėti bei įvertinti prekės, turi teisę pakeisti/grąžinti įsigytas prekes, Pardavėjui apie tai raštu pranešdamas per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo dienos ir atgauti visus už jas sumokėtus pinigus. Pirkėjas gali atsisakyti dalies ar visų prekių, pirktų su viena pirkimo-pardavimo sutartimi.

Pirkėjas, sudaręs pirkimo-pardavimo sutartį įsigydamas prekę naudojant tik ryšio priemones (internetu ar telefonu), bet prieš pirkdamas turi galimybę gyvai apžiūrėti bei įvertinti prekes, grąžinimą galimas tik bendru šalių susitarimu.

Negrąžinamos prekės

Tinkamos kokybės prekių per 14 dienų grąžinti negalima:

Būtina pažymėti, kad Mažmeninės prekybos taisyklių 17 punktas numato negrąžinamų prekių sąrašą (pavyzdžiui, elektrotechnika, žaislai, baldai, kosmetika, knygos, apatiniai drabužiai ir kt.). Į šį sąrašą patenkančios prekės, būdamos tinkamos kokybės, gali būti grąžinamos tik pardavėjui sutikus. Su minėtomis taisyklėmis galite susipažinti šioje nuorodoje: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.137498/asr   

Perkant nuotoliniu būdu, negrąžinamų prekių sąrašą numato Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.228 (10) straipsnis. Būdamos tinkamos kokybės ir įsigytos nuotoliniu būdu negrąžinamos greitai gendančios prekės, pagal individualų užsakymą ir išmatavimus pagamintos prekės, išpakuotos asmens higienos prekės ir kt. Su visu negrąžinamų prekių sąrašu galima susipažinti šioje nuorodoje: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.8A39C83848CB/asr

www.kinderiukas.lt turi teisę nepriimti tinkamos kokybės prekių atgal, jei prekei ar jos pakuotei padaryti pakeitimai, kurie nebuvo būtini, norint apžiūrėti prekę (nuplėštos etiketės, pažeistos apsauginės plėvelės, kt.)

netinkamos kokybės prekė

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.362 straipsniu (Daiktų keitimas ir grąžinimas) ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo.

www.kinderiukas.lt įsipareigoja pakeisti netinkamos kokybės prekes arba grąžinti už jas sumokėtus pinigus, jei prekės yra netinkamos kokybės dėl pardavėjo ar gamintojo kaltės bei nenustatyti pažeidimai, atsiradę dėl pirkėjo kaltės (netinkamo laikymo, prekės priežiūros, kt.)

Jei turite klausimų, kreipkitės el. paštu info@kinderiukas.lt arba telefonu +370 65373264

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę