,

Dada Pants 4 (8-15 kg)/39 vnt

9.00

Naujos Dada Extra Care sauskelnės su Climaflex ® technologija

Turėdami omenyje jūsų kūdikio komfortą ir gerą savijautą, patobulinome Dada Extra Care sauskelnes su naujoviška Climaflex® technologija . Šis revoliucinis, itin gerai sugeriantis įdėklas garantuoja veiksmingą apsaugą nuo drėgmės ir tuo pačiu efektyvų šilumos išsklaidimą už sauskelnių ribų. Optimali oro cirkuliacija leidžia išlaikyti kūdikio užpakaliuką sausą ir sumažinti odos dirginimą.

Dėl naujoviškos Climaflex® technologijos sauskelnės yra plonesnės ir puikiai priglunda, išlaikydamos puikų sugeriamumą*, tuo pačiu užtikrinant visišką jūsų kūdikio judėjimo laisvę.

Neturime

Kategorijos: ,

Samažinta alerginių odos reakcijų rizika
Sauskelnės gaminamos nenaudojant molekulinio chloro ar kvapiųjų medžiagų, kad būtų sumažinta alerginių odos reakcijų rizika. Jie nepažeidžia mikrobiologinės pusiausvyros ir palaiko natūralią kūdikių odos mikroflorą. Tai ypač svarbu rūpinantis oda, kuri pirmaisiais gyvenimo metais yra ypač veikiama išorinių veiksnių.
Sauskelnes dengianti medžiaga yra minkšta, maloni liesti ir pralaidi orui, kad jūsų vaikas jaustųsi maksimaliai patogiai.

Siekiant patenkinti vaikų ir tėvų komforto poreikius, sauskelnėse naudojami sprendimai, tokie kaip „Double Lock Layer“ ir „Wee Zones“ technologija, leidžia efektyviai pašalinti drėgmę ir iš karto surišti ją sauskelnėje. Tai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms.

SeconDRY suteikia tiesioginio sausumo pojūtį, todėl sauskelnių paviršius išlieka sausas ir patogus kūdikio odelei.

Su drėgmės indikatoriumi.

Dermatologiškai patikrinta Dermatest institute, skirta Jūsų vaiko priežiūrai.

Pagaminta: Lenkijoje.

KIEKIS

1VNT., DAUGIAU NEI 1 VNT.

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę